TRT SPOR

TRT Spor, TRT tarafından kurulan bir spor televizyon kanalıdır. 2010 yılında TRT 3'ün kapatılması ve TRT Spor ile değiştirilmesi planlandı, ancak TBMM TV yayınları nedeniyle TRT 3'ün kapatılmamasına ve ayrı bir kanal olarak yapılandırılmamasına karar verildi ve 9 Ağustos 2010'dan beri TRT El Spor logosu da şanzımanlara dahil edilmiştir.

Buna ek olarak, 2011'den bu yana, farklı bir frekansa sahip TRT Spor logosuna sahip başka bir iletim kanalı açıldı. TBMM TV'nin iletimi başladığında, kanalın bu frekansta TRT Spor logosu ile iletimi etkilenmez.

TBMM TV'nin yayınları sırasında TRMM logosuna TRT Spor yerine TBMM TV logosu eşlik etti. Buna ek olarak, TRT Spor 8 Aralık 2014'te HD yayın yapmaya başladı, kanalın kredileri, grafikleri ve logosu da değişti.

Şuanda Yayında Olanlar

Yorumlar

Sponsor Bağlantılar

We Recommend

Latest Blog Posts

Practical Tips For Preparing to Buy a Car at Auction Practical Tips For Preparing t...
Enola Holmes | Official Trailer | ENOLA HOLMES Ending Explained & Enola Holmes 2 CLUES YOU MISSED! Enola Holmes | Official Traile...
Abandoned car graveyard full of old cars and buses- Finland - Classic Cars Restoration Abandoned car graveyard full o...

Last comments