TURKEY - TLC Tv Canlı izle

Türkiye'de yabancı diziler her zaman ilk ve tek TLC kanalı olarak akla gelmektedir. CNBC-E kanalından değişiklikle TLC'ye geçen bu kaliteli kanal, aynı zamanda bir gün içerisinde birçok farklı ve kaliteli programla izleyicisini sürekli olarak memnun etmektedir. Bunlar arasında sadece temizlik tutkunu kişileri bir araya getirip temizlik grubu kuran, aynı zamanda en kirli ve kirli evleri ya da birçok farklı yeri temizleyen bu keyifli program ile "Temizlik Bağımlıları" adlı program keyifli bir zaman olabilir.

Ayrıca öğleden sonra daha önce hiçbir yerde görülmemiş en ilginç kekler "The Best of Buddy" adlı programla izlenecek. Bir çok çocuk doğum günü adına birbirinden şık ve farklı düğün pastaları ve harika pasta çeşitleri ile kimse gözlerine inanamayacak.

Farklı ve Eğlenceli Programlar
Ayrıca hafta içi her gün yayınlanan "Long Island Medyum" programı ile merhumun ruhları ile iletişim kuran bir kadın bütün gününü bu ekrana ayırarak geçiriyor. Aynı zamanda 'Bebek Geldi, İşler Değişti' ve 'İşiniz Çok Zor' veya 'İlk' adlı programla şık hale getiriliyor.

 

tlc tv izle, tlc tv frekans, tlc tv kimin, tlc tv frekans 2020, tlc tv yayın akışı, tlc tv büyük ihanet, tlc tv mürsel, tlc tv kalabalık aile, tlc tv akışı, tlc tv aldatma, tlc tv ayarlama, tlc tv ağır kardeşler, tlc tv agir hayatlar, tlc tv aşırı pintiler, tlc tv açılımı nedir, tlc tv ana sayfa,

Broadcasting Now

Comments