TURKEY - STAR TV

STAR TV için açıklamanın başlangıcını teşvik etmek için yıldızın ilk sözü söylenmeli, kesinlikle Türkiye'deki ilk özel TV kanalı. Adını Türk televizyonu adına dev bir adım olarak yazan Star TV, bugün en çok izlenen Ulusal alanda yayın yapan TV kanalı.

Star TV'ye Ne Zaman ve Kim Başladı? Televizyon sektörüne hizmet veren Türkiye, 1989 yılında Ozal Holding Star TV kapsamında ortalama 30 yıl kuruldu. Kuruluşundan yaklaşık 2 yıl sonra sorunlu bir süreç yaşayan Star TV, bir süre TMSF'yi devraldı. Doğuş Grubu tarafından bu süreçten satın alınan kanal bugün hala aynıdır ve başarılı bir süreci olduğu söylenebilir. Doğuş Medya Grubu, başarılı yayın politikalarıyla izleyicilerini her geçen gün artırarak yayınlamaya devam ediyor.

Star TV'de Hangi Programlar Var? Yayın Akışı; Şüphesiz Star TV'de izleyebileceğiniz iddialı programlar, dizi ve yerli ve yabancı filmler var. Tabii ki, bunlar arasında en dikkat çekici eserler var. Bunlar hakkında konuşmak istiyorum.

Eğer kocam yaparsa; Bu yarışma programında, çiftler neredeyse seyirciyi gülmekten alıkoyuyor. Aklımdaki en acı yemek yarışmaları. Çiftler birbirlerini yemek konusunda tahminlerde bulunduklarında, arabayı kazanmak için bu acıları gözlerinden nasıl yemek zorunda olduklarını unutamam.

Broadcasting Now

Comments