TURKEY - NTV Canlı izle

NTV 1996 yılında Cavit Çağlar tarafından kuruldu, Türkiye ilk haber kanalı. 1999 yılı Ocak ayında, Türkiye Doğuş Medya, Grup yapısına katılarak elde ettiği başarı ile medya endüstrisini değiştirdi, NTV Türkiye'de tematik kanallar çağını başlattı. NTV ayrıca ekonomi, kültür-sanat, yaşam ve spor, özellikle ulusal ve uluslararası haberlere odaklanan programlar yayınlamaktadır.

Sağlık, eğitim ve çevre ile ilgili yayınları ve Yeşil Ekran gibi özel projeleri NTV'nin kurumsal kimliğinin önemli bir parçası olan sosyal sorumluluk bilincine yaklaşımının somut örnekleridir.

Hayatı boyunca çeşitli organizasyonlar tarafından 700'den fazla ödül aldı. İstanbul merkezli NTV, Ankara, İzmir, Diyarbakır ve Brüksel'deki temsilcileri, ülkenin dört bir yanından gelen muhabirler, Reuters, ENEX, APTN, BBC ve çeşitli haber ajanslarıyla gündemi takip ediyor.

23 Mart 2013 tarihinden itibaren 16: 9 geniş ekran formatına geçirilmiştir. NTV Haber ve Yıldız Haber Merkezi Ekim 2011'den bu yana devam etmektedir. 1999 yılında Nergis Grubu'ndan Doğuş Grubu'na geçmiştir. Kanalın eski adı SATEL.

ntvspor, ntv hava, ntv haber, ntv radyo, ntv hava durumu istanbul, ntv spikerleri, ntv can, ntv son dakika, ntv spor,

 

Broadcasting Now

Comments

info source info source info source info source info source info source info source info source info source info source info source info source info source info source info source info source info source info source info source info source info source info source info source info source info source info source info source info source info source info source info source info source info source info source info source info source info source info source info source info source info source info source info source info source info source info source info source info source info source info source info source info source info source info source info source info source info source info source