TURKEY - Kral Tv Canlı izle

Müzikte Bir Numaralı Kanal

müzik kanallarından biri de TV'de eşanlamlı hale geliyor Kral TV, Türkiye'nin bir ilinden. Uzun yıllardır bu sektörde önemli projeler üstlenmiş olan kanal, yayıncılık anlayışının yüksek olması nedeniyle hala televizyon kanalları arasında yer almaktadır. Kral TV, 16 Ağustos 1994'te kuruldu. Cem Uzan, kanalı kuran ve kuran ilk kişi. Türkiye'de faaliyet gösteren kanallarda ilk video kanalında müzik videosu kategorisinde yayınlar öne çıkmıştır.

Bu bağlamda Kral TV, 1995 yılında başlayan ve halen devam eden Kral TV Müzik Ödülleri'nin başlangıç ​​kaynağı ve yapımcısıdır. Bu kategoride ödül alan kişi aynı zamanda ilk ve tek kanal olarak farkını ortaya koyuyor. Bazen farklı kanallarla da yayın yaptı.

2004 yılından bu yana TMSF 1 yıldır devralmıştır. Akabinde Çukurova Holding devralınmasıyla kanal programlarını daha aktif olarak uygulamaya başladı. Faaliyetler 2008 yılına kadar bu şekilde ilerledikçe, o sırada Doğuş Yayın Grubu'na çok sayıda kanal satıldı. 1 Mayıs 2018'den bu yana, kanal yüksek çözünürlükte HD formatında yayın yapmaktadır.

   Kanalı izlemek için TURKSAT 4A üzerinden 12015 H 27500 5/6 (SD/HD) frekanslarını girerek kanala ulaşım imkanı bulunmaktadır. Ayrıca D SMART 116. kanal, Filbox 131. kanal, Tivibu 161. kanal üzerinden kanalın yayınlarını izleme imkanı bulunmaktadır.

kral tv top, kral tv pop, kral tv frekansı, kral tv kapandı, kral tv hd frekans, kral tv sunucuları, kral tv akustik, kral tv arabesk, kral tv arabesk frekans, kral tv bugün yayın akışı, kral tv bugün yayınlanan klipler, kral tv battı mı, kral tv bayan spikerleri, kral tv canlı dinle,

Broadcasting Now

Comments