TURKEY - Kral Pop Tv Canlı

Kral Pop TV, Türkiye'de Doğuş Grubu'nun birlikte bulunduğu bir müzik televizyon kanalı. Ağustos 1994'te kurulan Kral Pop TV, Haziran 2008'de Doğuş Grubu'na katıldı. Kral Türkiye'nin ilk müzik televizyon kanalı TV'si, diğer Türk müzik kanalının yükselişini tetikledi ve Türk müzik endüstrisine farklı bir yön verdi.

Kral Pop TV, 7/24 açık hava sunucuları tarafından tanıtılan Türkçe müzik videoları yayınlıyor. Kral Türkiye'nin ilk müzik kanalı TV'si ve sanatçıların hem müzik haberleri hem de promosyonlar için merkezi bir yer buldukları bir platform haline geldi.

Kral Pop TV 16 Ağustos 1994'te Cem Uzan tarafından kuruldu. Yayını yayınla birlikte yayınladıktan sonra, Tele On TV'de yayınlanan ilk video müzik kanalı sanatçının müziğinin yaşamında önemli dönüm noktalarına sahipti.

1995 yılından bu yana müzik endüstrisi tarafından düzenlenen King TV Video Müzik Ödülleri yeni bir zincir kırdı. 2000-01 Cine5 arasında kanala dönerken, King TV'nin TV yayını akşam saat 19.00'da yayınlanmaya başladı. Bu döngünün yayımlanmasının bitiminden sonra, 1 Mart 2002 ve 16 Eylül 2002'de Star 2 Star Max ortak bir yayın yaptı.

kral pop tv frekans, kral pop tv frekans ankara, kral pop tv frekansı, kral pop tv top 20, kral pop tv frekans radyo, kral pop tv yayın akışı, kral pop tv canlı, kral pop tv apk, kral pop tv avrupa frekans, kral pop akustik tv, kral pop tv de çalan şarkılar, kral pop tv izle bedava, kral pop tv dinle canlı yayın, kral pop tv canlı dinle, kral pop tv hd, kral pop tv hd izle, kral pop tv - hd canlı yayın, kral pop tv ızle, kral pop tv izle canlı yayın,

Broadcasting Now

Comments