TURKEY - Kanal D Canlı izle

1993 yılında yayın hayatına başlamış olup, bugün ülkemizin başlıca televizyon kanallarından biridir. Demirören Holding tarafından kurulmuş olup uluslararası yayın yapmaktadır. Ülkemizde HD olarak yayın yapan ilk TV kanalı olarak yüksek çözünürlükte hizmet vermektedir. Türksat, digitürk, teledünya, tivibu ve filbox gibi bir çok uydu kuruluşu ile şifresiz yayın yapılmaktadır.

Televizyon programlarının çeşitliliği sayesinde kanal d yayınları hayatın her kesiminden halka hitap etmektedir. Günün her saatinde birçok dizi, film, yarışma programı, tarafsız haber ve tartışma programları yayınlanmaktadır. Spordan dergiye, yemekten sosyal hayata kadar pek çok konuyu kapsayan eğitici, eğitici ve eğlenceli programlar var. Yurt dışı dizi, film ve belgesel yayınları sayesinde uluslararası yayınları ülkemiz ile buluşturmaktadır.

Kanal yayın akışı olarak hem yurt içinde hem de yurt dışında izlenebilmektedir. Kanal d canlı uygulaması ayrıca kanalın kendi internet sitesinde de yer almaktadır. Bu sayede kanal d canlı izle butonuna tıklanarak yüksek çözünürlük imkanları ile donmadan izlemek mümkündür. Yurt dışında da Euro D ve Kanal D Romanya kanalları üzerinden hizmet vermektedir.

 

kanal d canlı, kanal d yayin akisi, kanal d dizileri, kanal d beşiktaş, kanal d haber, kanal d frekans, kanal d harry potter, kanal d yayin akisi 9 agustos, kanal d ana haber, kanal d aşkı memnu, kanal d arka sokaklar, kanal d arşiv, kanal d ana haber sunucusu, kanal d akış, kanal d akustik, kanal d arka sokaklar izle,

Broadcasting Now

Comments