DÜNYA TV Azerbaycan

Dünya TV, yayın hayatına 15 Kasım 1998 tarihinde başladı. 1999 - Itiban Genish Bir Izleichi Kitlsine Ulaşmay Beşar Kanalı, 2005 - Ulsal Shapta Yayn Lisansa Alarak Faalietlerin Devam Etmete.

Dünya TV, genel yayın temasına sahip olsa da, yayın akışının ağırlığını müzik ve haber programları oluşturuyor. Azerbaycan ve dünya haberlerinin ekranında gelda kanalda, önemli konukların misafir olduğu šeşitli siyaset ve tartışma programları da mevcuttur. Gyundyush kushanіnda kadynlara yelnel ayle ve heit programcı evet bulunduu kanal aksham saatlerinde eleanceis temasi dahilind öğrencilerin nasıl çalıştığı hakkında bir fikir verebilir.

Dünya TV, bu yayınların kullanabilmek için günlük programınızı tekrarlarını görüntüler getiriyor. 2005 yıl. Itibaren Uibu Uyu Yayyny Gechen Dyunya T.V., Azerspace-1 Uidusu Yuserinden Ekran Heliyor. Kanal Azerbaycan'da izleyici kitlesine sahip. Uydunun yayın alanı dahilinde, Rusya’nın büyük bir bölümünü ve Türkiye’de Dünya TV’yi izlemek mümkün.

Şuanda Yayında Olanlar

Yorumlar

Sponsor Bağlantılar

We Recommend

Latest Blog Posts

It turned out that the doctor who first discovered the coronavirus did not die It turned out that the doctor ...
6,000 passengers lingered on a cruise ship in Italy, as fears of the Wuhan coronavirus spread 6,000 passengers lingered on a...
What is the coronavirus? Wuhan virus What is the coronavirus? Wuhan...

Last comments