CNN TURK

CNN Türk , 11 Ekim 1999'da Amerikan kanal CNN'nin yerelleştirilmiş varyantı olarak başlatılan bir Türk ücretli televizyon haber kanalı . Yalnızca Türkiye için yayın yapıyor ve WarnerMedia News & Sports ve Demirören Grubu'na ait . Merkezi İstanbul'dadır .

CNN Türk, Gezi Parkı protestolarını kapsamadığı için eleştirilen Türk haber kanallarından biriydi . CNN Türk, 2 Haziran 2013 sabah saat 1: 00'de penguenler hakkında bir belgesel yayınlarken, CNN International Türkiye'deki protestoların canlı yayınını yaptı.

" [31 Mayıs 2013 Cuma günü öğleden sonra] CNN Türk,“ Niğde'nin lezzetlerini ”içeren bir yemek şovu yayınlıyordu . Diğer önemli Türk haber kanalları dans yarışması ve yurtdışında eğitim programlarında yuvarlak masa sergiliyordu. Tüm ülke, Twitter'ın bir şey söylediği, hükümet başka bir şey söylediği ve başka bir gezegendeki televizyonun kapalı olduğu bir bilişsel kopukluk yaşıyor gibi görünüyordu. ”

2014 yılında Türk Kürtleri , Ankara'nın Kobanê'deki İslam Devleti ile savaşan Kürt savaşçılarına destek vermeyi reddetmesi konusunda büyük protesto gösterileri yaparken arılar hakkında bir belgesel gösterdi .

15 Temmuz 2016'da CNN Türk, 2016 Türk darbe girişimi sırasında askerler tarafından kapatılmak zorunda kaldı .

Şuanda Yayında Olanlar

Yorumlar

Sponsor Bağlantılar

We Recommend

Latest Blog Posts

It turned out that the doctor who first discovered the coronavirus did not die It turned out that the doctor ...
6,000 passengers lingered on a cruise ship in Italy, as fears of the Wuhan coronavirus spread 6,000 passengers lingered on a...
What is the coronavirus? Wuhan virus What is the coronavirus? Wuhan...

Last comments