TURKEY - BURSA TV

"Bursa'nın yeni nesil kanalı" sloganıyla yayınlanmaya devam eden Bursa TV, Mayıs 2009'da Sancak Yayınları tarafından kuruldu. 2010 yılına kadar yayın faaliyetlerine devam eden Bursa TV, mali sorunlar nedeniyle Sparkassenversicherungsfonds (TMSF) tarafından el konuldu. ,

2 Ağustos 2010 tarihli TMSF ihalesinin ardından RMB Radyo ve Televizyon Basın Yayıncılık Sanayi ve Ticaret AŞ, Bursa TV'nin yeni sahibi oldu. Öyleydi. Sancaktar Medya'nın bir parçası olarak yayın hayatına devam eden Bursa TV, kısa sürede bölgenin en çok izlenen yerel yayıncısı oldu.

Programlarında yerel nüfus için de yeri olan kanal, sokaktaki vatandaşların sesini yansıtıyor. Ayrıca Bursa'da sürekli sorunlarını ve güncel haberlerini sunan kanal yerel halk için büyük önem taşıyor.

Bursa'nın "Yeni Nesil Haber" sloganı altında yer almaya devam eden TV program listesi, tartışma, belgesel, dini, çizgi film, kadın, gerçek, spor, bilim, haber ve müzik programlarını içeriyor , Bursa TV program listesi Bursa'da siyasi lider, gündem ve gündem, Patagonya, Son Cennet, Kılıç Kalkan, Esma'ül Hüsna, Cüz, Bursa belgeselleri, Demi am Morgen, Bursa konuşuyor, Bose, iğne işi, görme, kafes sanatı, kripto seçimi özel, Tatlı Sohbetler, Ters Köşe, Ahirim Sensin, gece katibi. Bursa TV'yi canlı olarak izlemek için aşağıdaki bilgilerden web sitemizi veya kanalın resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

bursa tv frekans, bursa tv iletişim, bursa tv sahibi, bursa tv spikerleri, bursa tivitir, bursa twitter, bursa tv canlı, bursa tv ahirim sensin, bursa tv ana haber, bursa tv bugün yayın akışı, bursa tv bugünkü yayın akışı, bursa tv bugün, bursa tv belgesel, bursa büyükşehir tv, bursa büyükşehir tv canlı, bursa belediye tv, bursa belediye tv canlı yayın,

Broadcasting Now

Comments