Bursa TV

“Bursa Yeni Nesil Kanalı” sloganı ile yayın hayatına devam eden Bursa TV, Mayıs 2009'da Sancak Yayınları tarafından kuruldu. 2010 yılına kadar aktif yayın faaliyetlerini sürdüren Bursa TV, mali sorunlar nedeniyle Tasarruf Sigorta Fonu (TMSF) tarafından devralındı. .

TMSF tarafından 2 Ağustos 2010 tarihinde yapılan bir ihalenin ardından Radyo ve Televizyon Basın Yayıncılık Sanayi ve Ticaret AŞ, Bursa TV'nin yeni sahibi oldu. Öyleydi. Sancaktar Medya'nın bir parçası olarak yayınlamaya devam eden Bursa TV, kısa sürede bölgenin en popüler yerel kanalı haline geldi.

Yayınlarında yerel halk için de yeri olan kanal, sokaktaki vatandaşların sesini yansıtıyor. Ayrıca, sorunlarını ve Bursa'daki en son haberleri sürekli olarak sunan kanal, yerel halk için büyük önem taşıyor. “Yeni kuşağın haberi” sloganı altında izlenmeye devam eden Bursa televizyon yayınlarının listesi tartışma, belgesel, dini, animasyon, kadın, topikal, spor, bilim, haber ve müzik programlarını içermektedir.

Bursa TV Programları Listesi Bursa'da Siyasi Lider, Gündem ve Gündem, Patagonya, Son Cennet, Kilich Kalkan, Esmaul Hüsne, Yuse, Bursa Belgesel Filmleri, Sabah Demi, Bursa, Bose, El Emeği, Göz Işığı, Hücre Sanatı, Kripto Seçimler Özel, Tatlı Sohbetler, Ters Köşe, Ahirim Sensin, Gece Çalışanları. Bursa TV'yi canlı izlemek için aşağıdaki bilgilerden web sitemizi veya kanalın resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Şuanda Yayında Olanlar

Yorumlar

Sponsor Bağlantılar

We Recommend

Latest Blog Posts

Abandoned car graveyard full of old cars and buses- Finland - Classic Cars Restoration Abandoned car graveyard full o...
Salgın Filmi Koronavirüsü haber vermek için mi çekildi? Salgın Filmi Koronavirüsü habe...
WATCH LIVE: 2020 Republican National Convention Night 2 WATCH LIVE: 2020 Republican Na...

Last comments