Become a BCVC Member earn money

TURKEY - Bursa Line Tv

Become a BCVC Member earn money

Bursa Line TV canlı yayınını bu sayfada kesintisiz ve HD kalitesinde izleyebilirsiniz. Line TV iletişim bilgilerine erişmek için tıklayın. Canlı Line TV izlemek. İnternette Line TV canlı yayını izleyin ..

Bursa'nın yerel televizyon kanallarından Line TV, canlı TV farkı ve kalitesi ile sizlerle buluşuyor. Bursa'nın en sevilen ve en çok izlenen kanallarından biri olan Line TV, sürekli bir akış sayfasıdır.

2006 yılından beri sürekli yayın yapan Channel Line TV'yi bizimle izlemenin keyfini çıkarın. Bursa Hattı Tv izle, Canlı Bursa Hattı Tv izle, Canlı yayın Bursa Hattı Tv izle, Mobil Bursa Hattı Tv izle Bursa Hattı TV 30 Ağustos 2006 tarihinden beri başarıyla yayınlanmaktadır.

Line TV ilk olarak 19 Mayıs 2007'de karasal yayın yapmaya başladı ve daha sonra uydu yayınına geçti. Bursa'nın yerel kanalı Line TV, Türksat Kablo TV ve Teledünya'da da izlenebilir.

Line TV'nin genel yayın yönetmeni Erdinç Karakaş. Haber Müdürü Kübra Ulutaş. Bursa Hattı TV frekansı bilgileri; Türksat 3A Frekans: 12524 Sembol Oranı: 22500 Polarizasyon: 2/3 Fec: Dikey (V) Karasal Yayın: UHF - 28. Kanal Teledünya: 131. Kanal Dsmart: 153. Kanal

Broadcasting Now

Comments