BRTV

1995 yılında yayın hayatına başlayan BRTV, Karabük'ün yerel televizyon kanalıdır. Türksat yayın platformu üzerinden yayın hayatına devam eden kanalın Karabük ve bölgesi yakınlarında ciddi izleme oranları var.

BRTV, Karabük ve ilçelerindeki en son haberleri ve gelişmeleri anında izleyenlere ileten, bölgenin en çok izlenen kanallarından biridir. Türksat 4A uydusu üzerinden yayın hayatına devam eden BRTV, diğer uydu platformlarında yer almıyor ve sadece internet üzerinden izlenebiliyor.

BRTV'yi canlı izlemek için web sitemizi takip edebilir ve kanalın iletişim ve frekans bilgilerine erişebilirsiniz. BRTV yayın akışı listesi, kanalın iç yapımlarında hazırlanan bölgesel programlar hariç olmak üzere yerel, genel, çocuklar, kadınlar, gerçek, tartışma, belgeseller ve filmler içerir.

Şuanda Yayında Olanlar

Yorumlar

Sponsor Bağlantılar

We Recommend

Latest Blog Posts

Practical Tips For Preparing to Buy a Car at Auction Practical Tips For Preparing t...
Enola Holmes | Official Trailer | ENOLA HOLMES Ending Explained & Enola Holmes 2 CLUES YOU MISSED! Enola Holmes | Official Traile...
Abandoned car graveyard full of old cars and buses- Finland - Classic Cars Restoration Abandoned car graveyard full o...

Last comments