TURKEY - Beyaz Tv Canlı izle

 

Kanal, Ses TV'nin halefidir. Eski Ankara Belediye Başkanı Melih Göcek'in oğlu Osman Göcekçek, Beyaz TV'nin genel koordinatörüdür. Eski belediye yöneticileri ve yakınları, Atilla Kart'ın meclis sorusunu mecliste gündeme getirdi, ancak Melih Gekcek kanalın oğluna ait olduğu yönündeki suçlamaları reddetti.

Beyaz Televizyon Radyo Yayıncılık Sanayi ve Ticaret Anonim Şirketi olan Kanal, 2013 yılında SD genel yayıncılık lisansını aldı. Türksat 4A, D-Smart, Digiturk, tivibu, Turkcell TV + ve KabloTV üzerinden izlenebilmektedir.

Programları arasında televizyon dizileri, tartışma / siyaset, spor, müzik ve eğlence, ekonomi, yaşam ve yemek, otomobiller, sağlık, din, güncel olaylar, dergi, çocuklar, belgeseller, seyahat, film ve haber programları bulunmaktadır. En Çok Okunan Haberler Beyaz TV hafta içi Ferd Yıldırım, hafta sonları Elçin Achyk Özcan'ı sunuyor.

beyaz tv canlı, beyaz tv izle, beyaz tv yayın akışı, beyaz tv frekans, beyaz tv kimin, beyaz tv ünitesi, beyaz tv frekansı, beyaz tv haber, beyaz tv ankara, beyaz tv ana haber, beyaz tv adres, beyaz tv ankara adres, beyaz tv arşiv, beyaz tv ankapark, beyaz tv ankara haberleri, beyaz tv akış,

Broadcasting Now

Comments