AZ TV Azerbaycan

Azerbaycan'ın ilk radyo televizyon kanalı olan Az TV, yayın faaliyetlerine 1926'da, televizyon faaliyetlerine 1955'te başladı. Ülkenin en önemli televizyon kanalı olan Az TV, Türksat'tan yayın yaparken, şimdi sadece Azerspace-1'e yayın yapıyor.

Bu nedenle, Az TV'nin canlı yayınını sadece Azerspace-1 uydusunda ve internette izleyebilirsiniz. Renkli ve eğlenceli programlar, rakiplerine kıyasla daha renkli bir akış listesine sahip olan AZ TV'de yayınlanıyor. Haberler, futbol maçları, filmler ve diğer birçok seçenek bu kanal üzerinden sunulmaktadır.

Bu kanal sayesinde Azerbaycan'la ilgili tüm haberleri internetten canlı olarak alabilirsiniz. Az TV, Azerspace uydusunda Az TV, İdman TV, Medeniyyet TV ve İctimai TV gibi kanallara benzeyen doğrudan bir televizyon kanalıdır. Şampiyonlar Ligi tarafından yayınlanan maçlar kanalı en popüler kanallardan biri haline getiriyor.

Şifresiz maçların yayınlanması hem Azerbaycan vatandaşlarının hem de Türk vatandaşlarının dikkatini çekti. HD olarak yayınlamasa da yüksek çözünürlükte yayın yapar.

Diğer Azerbaycan kanallarına erişmek için kanal listesindeki "Azerbaycan Bayrağı" simgesine tıklayabilir ve Az TV'yi canlı olarak izlemek için web sitemizi ziyaret edebilirsiniz. AZ TV BİLGİ FREKANSI Uydu adı: AzerSpace 1 Kanal adı: AzTv Frekans: 11175 Polarizasyon: H - Yatay sembol oranı: 27500 Fec Değer: 5/6

Şuanda Yayında Olanlar

Yorumlar

Sponsor Bağlantılar

We Recommend

Latest Blog Posts

It turned out that the doctor who first discovered the coronavirus did not die It turned out that the doctor ...
6,000 passengers lingered on a cruise ship in Italy, as fears of the Wuhan coronavirus spread 6,000 passengers lingered on a...
What is the coronavirus? Wuhan virus What is the coronavirus? Wuhan...

Last comments