ATV Azerbaycan

ATV Azad, Azerbaycan yayını yapan son derece popüler ve son derece başarılı bir televizyon kanalıdır. Azad Azerbaycan TV, dünyanın ilk yayın ağı ATV olarak icracıları yayınlıyor ve Türkiye de dahil olmak üzere birçok farklı ülkeye ev sahipliği yapıyor.

Bu faktör nedeniyle, yayınını sadece Kafkasya bölgesi ile değil, tüm dünyayla sınırlandırmaktadır. Programlarının içeriği ile evrensel bir yayın satırı gösteren ATV Azad, izlemekten zevk alacağınız birçok kaliteli programa ve içeriğe sahiptir.

Bu programlar ve içeriklerin yanı sıra Vicdan Haqqı, Qardaş, Qayhanası, Qız Ata, 5 +, Miras, Keşif Ailesi, Köhne Bacanaqlar, Qanunla Biz, Geriya Baxanda, Bu Stil Menim, Azerbaycan Bala'nın Sesi gibi uzman TV dizileri , Komple, Her Axım, Bel, Bizimle, 10'dan Sonra, My World, Nane, Isti İzleri, V Elemanı, Aşk Tarihi, Seyf, Alem Oyasin, İlqarla Xeyre Qarşı, Lezzetli Macera, Kişi Kulübü, Seslendirme Azerbaycan, Kadere Göre, Filmin Sonu Komando, Özel Zona, Hekim, Yene That Vineyard Etkinliği, Qonaq Gel Us gibi gündüz ve gece nesillerinde eğlence, haber ve bilgi içeren birçok program sayabiliriz.

Sitemizdeki tüm bu dizi ve programları izlemeniz için en büyük şans! Hadi, sitemize gel ve ATV Azad'ı izle! En iyi kalitede HD yayını ile ve herhangi bir donma problemi olmadan!

Şuanda Yayında Olanlar

Yorumlar

Sponsor Bağlantılar

We Recommend

Latest Blog Posts

It turned out that the doctor who first discovered the coronavirus did not die It turned out that the doctor ...
6,000 passengers lingered on a cruise ship in Italy, as fears of the Wuhan coronavirus spread 6,000 passengers lingered on a...
What is the coronavirus? Wuhan virus What is the coronavirus? Wuhan...

Last comments