ATV ALANYA

Alanya TV, yerel yayın televizyon kanallarının eşsiz güzelliklerinden biri olan Türkiye'nin Antalya ilidir. Kanal genellikle Antalya'nın sosyal ve kültürel zenginliğini ekranlara yansıtıyor.

İlk olarak 1991 yılında bir test yayını ile başladı. 1992 yılında test yayınını bitirdi ve normal yayın hayatına başladı. 1992'den günümüze kadar olan dönem başarısına başarı katarak sağlam bir altyapı oluşturdu.

Alanya TV kanalı Türkiye'nin önde gelen televizyonları arasında ön sırada yer alıyor. Alanya TV kanalının canlı yayınını 7/24 canlı ve kesintisiz olarak web sitemizden izleyebilirsiniz.

HD kalitesinde görüntü hizmeti sayesinde takipçi sayısı ve her gün gelen turist sayısı aynı oranda artıyor. Alanya TV kanalı, turistik yerlerin ve tarihi mekanların izleyicilerini canlı olarak gösteriyor. Bu kanalla, ziyaret edilecek yerleri önceden görebilir ve kendiniz için bir plan hazırlayabilirsiniz.

Şuanda Yayında Olanlar

Yorumlar

Sponsor Bağlantılar

We Recommend

Latest Blog Posts

Practical Tips For Preparing to Buy a Car at Auction Practical Tips For Preparing t...
Enola Holmes | Official Trailer | ENOLA HOLMES Ending Explained & Enola Holmes 2 CLUES YOU MISSED! Enola Holmes | Official Traile...
Abandoned car graveyard full of old cars and buses- Finland - Classic Cars Restoration Abandoned car graveyard full o...

Last comments