A Para

21 Haziran 2017'de Turkuvaz Medya Grubu'nun bir parçası olarak Para TV yayın yapmaya başladı. Yaklaşık 1 yıl boyunca bir test yayını ile ekranda görünen kanal, 17 Eylül 2018'de test yayınlarını tamamladı ve normal yayına geçti.

Bu alanda uzman isimlerini alan ve alan ve turkuaz medya kanalı, Türkiye milli ekonomisinin ilk kanalı olmayı hedeflemektedir. Sadece iktisatla ilgilenenler değil, aynı zamanda iktisat ile ilgilenmeyenler bile düşünülerek hazırlanan özel programlar sayesinde gündemi takip ederek kısa sürede kendilerini geliştirebilecekler.

Sadece Türkiye'deki ekonomik olaylar değil, para için bir kanal olmayı hedefleyen Türkiye'nin yerel ve ulusal ekonomisi de dünya olayları ekranda beliriyor. “Para” yayınları listesi, otomotiv dünyası, endüstri analizi, güncel finansal haberler, döviz kurlarındaki değişiklikler, çevre politikası programları, eğitim programları ve moda programları gibi çok çeşitli çalışmaları içermektedir.

a para, a para tv, a para frekans, a para izle, a para yayın akışı, a para borsa, a para radyo,

Şuanda Yayında Olanlar

Yorumlar

Sponsor Bağlantılar

We Recommend

Latest Blog Posts

Practical Tips For Preparing to Buy a Car at Auction Practical Tips For Preparing t...
Enola Holmes | Official Trailer | ENOLA HOLMES Ending Explained & Enola Holmes 2 CLUES YOU MISSED! Enola Holmes | Official Traile...
Abandoned car graveyard full of old cars and buses- Finland - Classic Cars Restoration Abandoned car graveyard full o...

Last comments